1 Followers
fotbollstrojor1617aa1

Billiga fotbollströjor 2016/17 på nätet,köpa Billiga fotbollströja barn eget namn

Billiga fotbollströja 2016/2017 med eget tryck på nätet. Köpa Nya Fotbollströja barn billigt 2016/17 med eget namn med snabb leverans och kvalitetsgaranti.

Ny MANCHESTER CITY HOME KIT 2016-17 erbjudanden

New Manchester City Hemmatröja 2016/17 är till försäljning! Införliva Manchester fartyget, tre floder och den röda ros Lancashire, var den nya emblem utformad som en modern original. För första gången innehåller den också Manchester City basår 1894.

Anstår Guardiola berömda uppmärksamhet på detaljer, innefattar klubbens nya match och träning kläder banbrytande Nike AeroSwift teknik för att öka rörligheten, minska vikten och minska distraktioner som hämmar prestanda.

Den nya hem kit kombinerar klubbens traditionella stad blå med mörkare blå detaljer som tar sina signaler från färgen på den nya krönet text och trim. Detta utgör en estetisk uppdatering för en klubb som cemente sig bland Europas elit.

Två hyllningar till klubben är också stickas in motivet: ordet "City" Billiga fotbollströjor med tryck på baksidan av kragen, och på insidan av manschetter, "Est 1894" -funktionen som en påminnelse om klubbens anrik historia och referens till den nya märket. Vår shop www.fotbollfifa.com är den bästa butiken för att få hög kvalitet MANCHESTER CITY HOME KIT 2016-17!

Manchester City Hemmatröja 2016/17